Zespół

Agnieszka Szmatuła

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym  oraz totalnie zakręconą osobą na punkcie uprawiania sportów oraz zdrowego trybu życia.
Wiem jak Cię zmotywować, zarazić pasją do aktywności fizycznej i namówić do zmiany nawyków żywieniowych. Zwłaszcza że jest to oparte na moim przykładzie!
Zajmuję się:
  • treningami personalnymi
  • treningami EMS
Do swoich zadań podchodzę bardzo starannie i z poświęceniem. Zadbam o każdy szczegół wykonywanego przez Ciebie ćwiczenia, a przy tym wszystkim zmotywuje do działania również poza salą treningową.

Konrad Zgraja

Jestem Absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach o specjalności wychowanie fizyczne i gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna. Uzyskałem Licencję Trenera personalnego międzynarodowej akademii fitness IFAA.

Pasjonują mnie wszelkie formy aktywności ruchowej. W pracy z podopiecznymi wyznaję holistyczne podejście do treningu. Systematycznie rozwijam swoje zainteresowania z zakresu żywienia i treningu biorąc udział w szkoleniach i kursach prowadzonych przez najlepszych specjalistów w kraju. Nabyta wiedza stanowi fundament mojej pracy.

Magdalena Prończuk

Jestem certyfikowaną trenerką personalną (PRK4, EQF4), instruktorką kinezygerontoprofilaktyki (PRK4, EQF4) oraz instruktorką fitness (EHFA). Studiuję fizjoterapię oraz jestem w trakcie specjalizacji z żywienia i suplementacji w sporcie na AWF Katowice.

Poza rozmaitymi metodami treningowymi kształtującymi sylwetkę czy przygotowującymi motorycznie do innych sportów zajmuje się treningiem medycznym w jednostkach bólowych oraz po kontuzjach. Pomagam ludziom wrócić do zdrowia i sprawności.

Moją największą pasją jest człowiek. Chęć ciągłego kształcenia połączona z doświadczeniem pozwala mi na osiągnięcie jak najlepszych efektów treningowych dostosowując plan pod Twoje indywidualne cechy oraz cele. A moim nadrzędnym celem jest Twoje zdrowie.

Studio Treningu Personalnego Bodymakers,
ul. Zofii Nałkowskiej 1,
42-600 Tarnowskie Góry
© 2024 EMS Bodymakers - polityka prywatności
Made with ❤ by fisite.pl
menu